Půjčení auta

Levné půjčení auta

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut do Vietnamu - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovny a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Levné půjčení auta

Kvalitní vozy v půjčovně aut

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Levná půjčovna aut

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění, a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky a na ubytování.

eTravelPrague makes it easy to travel Prague and the Czech Republic. We let you in on secrets on how to create cheap and affordable vacations. With top deals on international flights & hotels, anyone can discover Prague and its hidden treasures — often at a discount. From Charles Bridge to Castle we are your one-stop web page for your dream getaways.

Půjčení auta

Půjčení auta
Půjčení auta je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v autopůjčovně pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné.

Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 6 miliónů zákazníkům ročně.

Další státy:

Lefkada (Řecko), Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Madeira, Makedonie, Malajsie, Malta, Maroko, Martinik (Martinique), Mauricius, Mexiko, Mosambik (Mozambique), Namíbie, Německo, Norsko, Nový Zéland, Oman, Panama, Peru, Polsko, Portoriko,

Porovnání cen autopůjčoven vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších.

Další státy:

Anglie, Argentina, Arizona - USA, Austrálie, Bahamy, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Dánsko, Dominikánská republika, Egypt, Estonsko, Filipíny, Finsko, Florida - USA, Francie, Fuerteventura (Španělsko - Kanárské ostrovy), Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy), Haiti, Holansko, Hong Kong, Chalkidiky (Řecko),

LetenkyCestovní pojištěníHotely

Půjčovna aut

Půjčení auta má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Půjčení auta - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Levná  
Půjčení auta

Nezapomeňte na cestovní pojištění

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


Další státy:

Chile, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jemen (Yemen), Jižní Afrika, Jordánsko, Kalifornie - USA, Kanada, Kolumbie, Korfu, Korsika, Kostarika, Kréta (Řecko), Kvatar (Qatar), Kypr, La Gomera (Španělsko - Kanárské ostrovy), La Palma (Španělsko - Kanárské ostrovy), Lanzarote (Španělsko - Kanárské ostrovy),

V případě, že se rozhodnete cestovat letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Půjčení auta

Další státy:

Portugalsko, Portugalsko Madeira, Portugalsko ostrovy, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Sardýnie, Saudská Arábie, Severní Irsko, Sicílie, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Spojené Arabské Emiráty, Srbsko, Sri Lanka, Španělsko, Španělsko - Kanárské ostrovy, Švédsko, Švýcarsko, Tahiti (Tahity), Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy), Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Velká Británie, Venezuela, Vietnam

Zpět na stránku: Půjčení auta