Půjčení auta  Švýcarsko

Půjčení auta Švýcarsko

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut do Švýcarska - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovna Švýcarsko a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Půjčení auta Švýcarsko

Kvalitní vozy Švýcarsko

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Půjčení auta Švýcarsko

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění do Švýcarska , a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky do Švýcarska a naubytování Švýcarsko.

Půjčení auta Švýcarsko

Půjčení auta
Autopůjčovna Švýcarsko je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v Půjčení auta Švýcarsko pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónu zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven Švýcarsko vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších. Půjčení auta Švýcarsko

Letenky ŠvýcarskoCestovní pojištění do ŠvýcarskaHotely ve Švýcarsku

Půjčení auta Švýcarsko

Půjčení auta Švýcarsko má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Půjčení auta Švýcarsko - on-line rezervace

Rezervací auta ve Švýcarsku prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Půjčení auta

Nezapomeňte na cestovní pojištění do Švýcarska

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty do Švýcarska jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy ve Švýcarsku také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří do Švýcarska věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění do Švýcarska, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


V případě, že se rozhodnete cestovat do Švýcarska letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Půjčení auta Švýcarsko

Další města:

Aigle, Airolo, Altendorf, Altenrhein, Appenzell, Bachenbuelach, Basel, Bellinzona, Bern, Bex, Biel-Bienne, Brig Glis, Buchs SG, Chur, Crans-Montana, Crissier, Curich, Davos, Domat-Ems, Duebendorf, Frauenfeld, Fribourg, Ženeva (Geneva), Interlaken, Jona, Kriens-luzern, La Chaux de Fonds, Langenthal, Lausanne, Liebefeld, Locarno, Lugano, Luzern, Mendrisio, Montreux, Neuchatel, Niederuzwil, Pratteln, Rolle, Rothrist, Samedan, Schaffhausen, Schattdorf, Schinznach, Sierre, Sion, St Gallen, St Moritz, Staad, Stans, Stein, Taegerwilen, Thun, Triesen-Liechtenstein, Uster, Vaduz FL, Vevey, Visp, Winterthur, Yverdon, Zuchwil, Zug

Zpět na stránku: Levné Půjčení auta