Pronájem auta  Chorvatsko

Pronájem auta Chorvatsko

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut do Chorvatska - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovna Chorvatsko a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Pronájem auta Chorvatsko

Kvalitní vozy Chorvatsko

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Pronájem auta Chorvatsko

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění do Chorvatska , a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky do Chorvatska a naubytování Chorvatsko.

Pronájem auta Chorvatsko

Pronájem auta
Autopůjčovna Chorvatsko je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v Pronájem auta Chorvatsko pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónu zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven Chorvatsko vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších. Pronájem auta Chorvatsko

Letenky ChorvatskoCestovní pojištění do ChorvatskaHotely v Chorvatsku

Pronájem auta Chorvatsko

Pronájem auta Chorvatsko má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Pronájem auta Chorvatsko - on-line rezervace

Rezervací auta v Chorvatsku prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Pronájem auta

Nezapomeňte na cestovní pojištění do Chorvatska

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty do Chorvatska jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy v Chorvatsku také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří do Chorvatska věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění do Chorvatska, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


V případě, že se rozhodnete cestovat do Chorvatska letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Pronájem auta Chorvatsko

Další města:

Dubrovník (Dubrovnik), Karlovac, Opatija, Osijek, Porec, Pula, Rijeka, Rovinj, Sesvete, Sesvetski Kraljevec, Split, Velika Gorica, Zadar, Záhřeb (Záhreb)

Zpět na stránku: Levný Pronájem auta