Autopůjčovna Shannon Irsko

Autopůjčovna Shannon

sleva až 15% při online rezervaci ještě dnes

Nejlepší ceny pronájmu aut do Irska - garantováno!

Porovnejte si ceny autopůjčovna Shannon a najděte si tu nejlepší nabídku pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu.

Autopůjčovna Shannon

Kvalitní vozy v Irsku

Audi - BMW - Ford - Chevrolet - Mistubishi - Toyota - Volkswagen - Škoda

Autopůjčovna Irsko

Při cestách do zahraničí byste neměli zapomenout na cestovní pojištění do Irska , a pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky do Irska a naubytování Shannon.

Autopůjčovna Shannon

Autopůjčovna Shannon
Autopůjčovna Shannon je jedna z mála v této oblasti. Chceteli si v Autopůjčovna Shannon pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónu zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven Shannon vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 6 000 místech, a to od světoznámých autopůjčoven Avis, Herzt, Budget, Europcar, Sixt a dalších. Autopůjčovna Irsko Shannon

Letenky IrskoCestovní pojištění do IrskaHotely v Shannonu

Autopůjčovna Shannon

Autopůjčovna Shannon má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován a vy tak nemusíte mít strach z problémů, které by vás mohly potkat během vaší dovolené či služební cesty.

Autopůjčovna Shannon - on-line rezervace

Rezervací auta v Shannonu prostřednictvím internetu dostanete slevu až 15%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Opět i zde platí, že čím dříve si auto rezervujet, tím větší množství aut máte na výběr.

Autopůjčovna Shannon

Nezapomeňte na cestovní pojištění do Irska

Dovolené, jízdy za dobrodružstvím nebo pracovní cesty do Irska jsou spojené nejen s cestováním v letadle, autobuse, autě nebo na kole. Mnohdy v Shannonu také vyrážíme na různé túry a procházky a obdivujeme krásy i životy místních obyvatel. Každé cestování je ale také spojeno s rizikem úrazu a na to je dobré pamatovat. Turisté, kteří míří do Irska věří, že je nic zlého nepotká, ale lidově řečeno „čert nikdy nespí“, a tak je dobré myslet i na tyto případy. Proto je více než vhodné si sjednat cestovní pojištění do Irska, které vás může uchránit před nečekanými a v zahraničí i mnohdy vysokými výdaji za lékařské ošetření.


V případě, že se rozhodnete cestovat do Irska letecky, tak sledujte ceny letenek několik měsíců dopředu. Na internetu najdete spousty letenkových serverů, kde můžete vyhledávat dle několika parametrů. Vždy si zkontrolujte ceny na několika webech, ceny se mohou lišit někdy i o stovky korun. Mezi turisty oblíbené a zároveň spolehlivé weby patří například pelikan.cz, který prošel v poslední době několika změnami a mnohdy nabízí skutečně velmi lákavé ceny. Dále je tu server letuska.cz, který patří mezi nejrychleji rostoucí weby s největším počtem prodaných letenek a v neposlední řadě je tu kralovna.cz, která spadá pod společnost Student Agency, a tudíž i zde se můžete spolehnout na kvalitní služby a mnohdy nejlevnější ceny na trhu s letenkami.

Autopůjčovna Irsko

Další města:

Cork, Dublin, Galway, Kerry, Killarney, Knock, Limerick, Mullingar, Shannon, Sligo

Zpět na stránku: Irsko